اخبار ایرید

شرکت گسترش صنایع ریلی ایرانشهریور 97

«اینوترنس» و سه تابلو از نمایشگاه ریلی

دوازدهمین نمایشگاه بین‌­المللی حمل‌ونقل برلین موسوم به «اینوترنس» (Innotrans) در روزهای پایانی شهریور ماه در کشور آلمان برگزار شد. این نمایشگاه که هر دوسال یکبار بر پا می‌شود، مهمترین نمایشگاه جهان در زمینه ارائه فناوری­‌های روز در حوزه حمل‌ونقل ریلی محسوب می‌شود. نمایشگاه اینوترنسِ دوازدهم، در پنج بخش و زیرشاخه شامل: تکنولوژی راه‌­آهن، زیرساخت‌­های راه‌آهن، حمل‌ونقل عمومی، ساخت تجهیزات داخلی و احداث تونل برگزار شد.
ادامه
تیر 96

بازدید مدیر کل و همکاران شعبه یک تبریز از شرکت گسترش صنایع ریلی تبریز

ادامه
خرداد 96

حضور در ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته

ادامه


شرکت گسترش صنایع ریلی ایران تایع موسسه صندوق پس انداز کارکنان راه آهن ج.ا. ایران بوده در زمینه های طراحی و تولید سوزن های دوراهه راه آهن، قطارشهری، مترو و سوزن های معدنی فعالیت می کند و توانسته بیش از دو هزار و پانصد دستگاه سوزن در انواع مختلف تا پایان سال گذشته تحویل مشتریان نماید و در انتهای سال 95 به رکورد تولید دست یافت تا در سال 96 با تکیه بر شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال بتواند در صنعت حمل و نقل ریلی کشور نقش بسزایی ایفا نماید.
بهمن 96

دریافت گواهینامه های ایزو و تعالی سازمانی

شرکت گسترش صنایع ریلی ایران با دو دهه تجربه موفق در زمینه تولید سوزن های مورد نیاز صنعت حمل و نقل ریلی کشور، رافع نیاز راه آهن و مترو ها بوده و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این نوع محصولات در خاورمیانه و همکار شرکت وسلو کوجیفر کشور فرانسه می باشد که در ماه گذشته توانست موفق به اخذ گواهینامه های ایزو به شرح زیر گردد.
شرکت گسترش صنایع ریلی ایران (ایریدکو) به مدیریت مدبرانه مدیر عامل شرکت، آقای مهندس سید کاظم طاهرزاده، و نیز همکاری و همدلی کارکنان تلاشگر خود موفق به دریافت گواهینامه های استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت (ISO9001:2015)، مدیریت محیط زیست (ISO14001:2015)، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای (OHSAS 18001:2007) و سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) گردید و در ادامه با عقد قرارداد مشاوره ای با یکی از شرکت های بومی استان، سعی دارد سال آینده به سمت دریافت جایزه تعالی حمل و نقل ریلی قدم بردارد.
زمانی که یک سازمان نیازمند نمایان ساختن توانایی های آن مجموعه در ارائه یکنواخت محصولات و خدمات منطبق بر الزامات مشتری و الزامات قانونی و مقرراتی کاربردی می باشد، پیاده سازی استاندارد ISO9001-2015 و الزامات آن پاسخگوی نیاز آن سازمان خواهد بود. ارائه یکنواخت محصولات و خدمات به این معناست که سازمان به ذینغعان اطمینان می دهد کیفیت محصولات و خدماتشان در آینده هیچگاه افول نخواهد کرد و سازمان دائماً به دنبال راه حل و ارائه خدمات یا محصولاتی می باشد که خشنودی و رضایت مشتری را به همراه داشته باشد.
ادامه
با تولید این سوزن کشورمان از واردات این محصول بی‌نیاز شده است.
تیر 95

تولید سوزن‌های ریلی قوس دار برای نخستین بار

برای نخستین بار در کشور، مهندسان شرکت گسترش صنایع ریلی ایران (ایرید) واقع در استان آذربایجان شرقی با استفاده از دانش فنی متخصصین ایرانی و با مشارکت کارشناسان شرکت وسلو کوجیفر فرانسه، موفق به طراحی سوزن ساده و سوزن کراس اور استاندارد و سوزن کراس اور روی قوس با تراورس‌های بتنی و با مشخصات UIC54-R190-TG1/9-SKL و همچنین سوزن ساده با تراورس بتنی و با مشخصات UIC54-R110-TG1/9-SKL شدند.
ادامه